Промокоды Melbet на май 2022

Нижче представлені 3 актуальних пропозицій

130% промокод
Унікальна пропозиція

130% бонус на перший депозит з ексклюзивним промокодом

Реєструйтесь на Мелбет, використовуючи промокод від podarok61.com. На свій перший депозит ви отримаєте 130% бонус. Якщо ви не активуєте промокод, то отримаєте бонус лише 100% – до 3000 гривень.

Спливає 23 червня

850 ₴ промокод

850 гривень фрібету для кожного!

Поспішайте на сайт Melbet, щоб заповнити всі поля свого облікового запису та внести депозит на суму від 850 гривень. Щоб одразу отримати фрібет 850 гривень, достатньо поставити всю суму на подію з коефіцієнтом від 1.5.

Спливає 23 червня

10% промокод

10% ЕКСТРА бонусу на Експрес дня

Отримайте збільшення підсумкового коефіцієнта на 10% від Melbet, якщо вгадаєте кілька експрес подій із хорошими коефіцієнтами. Щоб отримати додаткові бонуси, зареєструйтесь за допомогою промокоду.

Спливає 23 червня

Промокоди та бонуси букмекерської контори БК MelBet

🏷️ Купони та промокоди Поширюються регулярно
🐞 Унікальний промокод Доступний на сторінці
🍀 Бонус за реєстрацію 100% на депозит
🤑 Бездепозитний бонус Фрібет за програш ставки
🍒 Бонуси з фрібетами "Привітальний бонус", "Зможеш довше", "Бонус за 100 ставок"
⚽ Безкоштовна ставка До 800 грн
💼 Програма лояльності Відсутнє
🏆 Максимальний розмір бонусу 3000 грн
🤠 Депозитні бонуси 100% на перший депозит
🤖 Бонус за експрес 10% до загального коефіцієнта
🔥 Кешбек 100% повернення експресу
🕙 Оновлення промокодів та бонусів Щотижня
📌 Бонуси Депозитні бонуси, фрібети, кешбек

Промокоды MelBet

У MelBet промокод дає можливість отримати ексклюзивні заохочення - фрібет, надбавку до депозиту, кешбек і підвищені коефіцієнти. Активувати промокоди можна трьома способами: на етапі реєстрації, в особистому кабінеті та у формі оформлення ставки. Важливо: деякі заохочення, наприклад, вітальний бонус, активуються тільки в реєстраційній формі.

Промокод на МелБет діє обмежений час. Застосувати його можна лише один раз одному користувачеві. Заохочення після активації промокоду нараховується на бонусний рахунок миттєво. Використовувати його потрібно відповідно до встановлених умов відіграшу.

Знайти промокоди МелБет можна в соціальних мережах, тематичних форумах та спільнотах. Також актуальні промокоди регулярно оновлюються на нашому сайті. Періодично букмекер надсилає бонус-коди напередодні тематичних свят або перед великими спортивними турнірами.

Промокод MelBet

Активація промокоду в Мелбет з podarok61.com

Промокод на MelBet активується у кілька кліків. Вам слід:

  1. відкрити сторінку букмекера на сайті podarok61.com;
  2. переглянути всі доступні промокоди та вибрати відповідний;
  3. скопіювати бонус-код;
  4. вибрати форму активації: в особистому кабінеті, під час реєстрації або оформлення ставки;
  5. вставити код у полі "Промокод".

Якщо активувати код у реєстраційній формі або при оформленні купона, бонус буде нараховано автоматично. Якщо ж активувати промокод для МелБет в особистому кабінеті, то додатково потрібно натиснути кнопку "Застосувати". Використовувати код рекомендується відразу після отримання, оскільки його дія обмежена у часі.

Можливо й таке, що з перевірці купона в МелБет виникне повідомлення про помилку. Як правило, це свідчить, що промокод втратив актуальність. Потрібно ще раз перевірити його термін дії та повторити спробу активації. Якщо помилка не зникає, рекомендуємо звернутися до саппорту БК.

Промокод на фрібет у MelBet

У MelBet промокод на ставку використовувати просто: потрібно скопіювати комбінацію символів та вставити у форму активації. Як тільки фрібет стає доступним, у купоні відображається відповідний напис. При укладанні ставки потрібно лише поставити галочку напроти форми "Використовувати фрібет". У разі успіху, гравець отримує суму виграшу мінус номінал ставки. Якщо ж ставка виявилася програшною, баланс ігрового рахунку не змінюється.

Магазин промокодов на МелБет

У Melbet бонус-код можна отримати також у магазині промокодів. Користувач самостійно вибирає промокод на вид спорту, що цікавить його, і суму. Розмір купона повинен бути не більшим за залишок коштів на бонусному рахунку. Можна придбати промокод Melbet на ординар та експрес. Більшість ставок у вітрині промокодів мають коефіцієнт від 1,8 і вище. Доступні купони на такі види спорту – хокей, футбол, волейбол та баскетбол.

Бонус MelBet

Бонуси MelBet

Отримати в Мелбет бонус може кожен зареєстрований користувач. Це такі види заохочень: надбавка до депозиту, кешбек, фрібет. Окремої програми лояльності для користувачів БК не передбачено. Акції в MelBet оновлюються на регулярній основі та відображаються в однойменному розділі. Доступні заохочення та статус їхнього відіграшу користувачі можуть відстежити також у особистому кабінеті – подарунки нараховуються на окремий бонусний рахунок у МелБет.

Бонус Розмір Мінімальний депозит ставка Максимальний розмір бонусу
Бонус за 1 депозит 130% 30 грн х5 130%
Фрібет 100% х3 850 грн
Кешбек 100% 0 x0 100%
Бонус за сто ставок Індивідуальний 0 х0 Індивідуальний
Бонус за експрес 10% 0 х0 10%

Бонус за реєстрацію в МелБет

На етапі реєстрації користувачі можуть вибрати одне із заохочень або повністю відмовитися від його отримання. MelBet бонус при реєстрації складається з двох частин: надбавка за поповнення рахунку або фрібет. Умови активації заохочень практично однакові. Основна відмінність полягає у мінімальному депозиті, який потрібно зробити для того, щоб заохочення було зараховано на бонусний рахунок Melbet. Обидва бонуси потрібно відіграти у повному обсязі відповідно до встановленого вейджера.

100% бонус на депозит в MelBet

Щоб отримати цей у MelBet бонус на перший депозит, потрібно поповнити рахунок мінімум на 30 грн. Максимальна сума бонусу складає 3000 грн. Заохочення нараховується автоматично після внесення депозиту. Перед цим рекомендується вказати персональні дані в профілі та прив'язати номер телефону.

Умови активації та відіграшу 100% бонусу на депозит у MelBet

У МелБет бонус на перший депозит не сумується з іншими акціями та пропозиціями. Щоб виконати відіграш вітального заохочення, потрібно проставити його суму на ставках. Вейджер Х5. Кожен експрес повинен складатися мінімум із трьох подій. На відіграш дається 30 днів із моменту реєстрації.

Фрібет за реєстрацію в MelBet

Гравці можуть отримати 850 грн у вигляді фрібету – для цього потрібно використовувати у MelBet промокод під час реєстрації. Перед цим потрібно верифікувати обліковий запис і прив'язати номер телефону. Щоб отримати фрібет, необхідно поповнити рахунок на суму до 850 грн. та проставити всю суму на одну подію.

Умови активації та відіграшу фрібету за реєстрацію в MelBet

Кваліфікаційна ставка має бути зроблена протягом 30 днів після внесення депозиту. Фрібет нараховується автоматично після першого поповнення рахунку. Суму фрібету слід проставити тричі на ставках типу експрес.

Кешбек в MelBet

Бонусна програма MelBet передбачає отримання коштів у рамках акції “100% повернення”. В акції зараховуються лише експреси з 7 та більше подій. Якщо програють 2 і більше подій, кешбек у Мелбеті не нараховується. Якщо ж програшним виявилося лише одне події, нараховується фрібет у сумі, рівну розміру експреса повному обсязі.

Акція MelBet

Інші бонуси та акції MelBet

У БК Мелбет бонуси оновлюються на регулярній основі. Вони доступні всім зареєстрованим користувачам букмекерської контори.

Бонус за 100 ставок

Кожен користувач, який зробить 100 ставок за 30 днів, отримує спеціальний бонус. Враховуються ставки ординар та експрес. Як тільки оформлено 100-ту ставку, виплачується бонус у розмірі середнього значення сум 100 зроблених ставок. Він нараховується на основний рахунок. Брати участь в акції можна необмежену кількість разів. У деяких випадках перед нарахуванням бонусу для своїх в Мелбет адміністрація може вимагати верифікацію акаунта.

Експрес дня

На вибір пропонується кілька експресів із найяскравішими подіями дня. Там встановлюються високі коефіцієнти. Щоб взяти участь у акції, потрібно вибрати експрес дня та зробити на нього ставку. У Melbet бонус, отриманий у рамках цієї акції, відігравати не потрібно. Якщо оформлена ставка виявиться виграшною, підсумковий коефіцієнт збільшиться на 10%. Видаляти події або додавати в експрес дня не можна. Приймаються ставки лише реальні гроші.

Зможеш довше

Гонка триває 42 дні. Щоб брати участь у ній, потрібно щодня збирати експрес із 3-х та більше подій на суму від 30 грн. На 7, 14, 21, 28, 35 та 42 дні гонки нараховується промокод для Melbet на безкоштовну ставку. Скористатися ним можна протягом 7 днів із моменту отримання. Розмір промокоду варіюється від 70 до 700 грн. і визначається з урахуванням середньої суми експресу.

Популярні запитання та відповіді

ᐈ Які є бонуси в БК МелБет?

У Мелбет акції оновлюються на регулярній основі, тому користувачам доступний великий вибір бонусних пропозицій. Можна отримати надбавку до депозиту, фрібети, кешбек та підвищення коефіцієнтів. Бонуси видаються за участь в акціях, на честь великих спортивних подій або активацію промокодів. Бонусна програма Мелбет відображається в розділі “Promo”, де можна відфільтрувати всі акції та бонуси. Актуальні заохочення додатково висвітлюються на сайті podarok61.com.

ᐈ Як отримати в БК MelBet фрібет?

Промокод на безкоштовну ставку в MelBet - це найпоширеніший вид заохочення в букмекерській конторі. Отримати фрібет можна декількома способами: за реєстрацію, в рамках ексклюзивних акцій або після активації промокоду. Розмір фрібету варіюється. Наприклад, промокод Мелбет під час реєстрації дає можливість отримати фрібет на 850 грн. В умовах використання фрібет часто вказується, для яких ставок підходить бонус. Як правило, відігравати його не потрібно, але бувають винятки.

ᐈ Як укласти парі на МелБет?

Оформити в МелБет купон можна за кілька кліків. Приймаються ставки в Лінії та Live-режимі. Щоб зробити ставку потрібно спочатку вибрати вид спорту. Далі відкриється список доступних подій. Необхідно вказати матч та результат. Коефіцієнт автоматично додасться до купона. Залежно від виду ставки необхідно додати необхідну кількість результатів. Далі залишається запровадити суму парі та підтвердити операцію.

ᐈ Про що говорить помилка "Вигляд ставки не відповідає умові бонусу"?

Умови бонусної програми MelBet передбачають, що всі заохочення потрібно відіграти. Для цього в правилах бонусу вказується необхідна кількість ставок, їх тип, вид спорту та мінімальні коефіцієнти. Якщо умов відіграшу не дотримано, виникає відповідне повідомлення. У цьому випадку рекомендується змінити оформлену ставку згідно з встановленими для відіграшу правилами.

ᐈ Що таке бонусний рахунок у БК МелБет?

Оскільки букмекер проводить бонусну політику, то у всіх клієнтів під час реєстрації автоматично відкривається бонусний рахунок. На нього зараховуються усі винагороди, які гравці отримали за участь у акціях. Щоб вивести бонусні гроші, потрібно виконати умови відіграшу.

ᐈ Як користуватися БК MelBet бонусним рахунком?

Щоб на бонусний рахунок було зараховано фрібет, необхідно взяти участь в одній з акцій букмекерської контори. Відстежувати стан балансу можна через особистий кабінет, авторизуючись на сайті букмекерської контори MelBet.

ᐈ Як відіграти в букмекерській конторі МелБет фрібет?

Умови відіграшу залежать від акції. Наприклад, фрібет для нових гравців потрібно повністю поставити спортивні події з коефіцієнтом від 1.5. У розрахунок беруться ставки типу «ординар» чи «експрес» у лайві чи прематчі. Вейджер дорівнює х20.

МелБет – це букмекерська контора, в якій щодня доступно для ставок понад 1000 спортивних подій по лінії та понад 200 у Live-режимі. Діяльність букмекера регулюється ліцензією Кюрасао. БК пропонує такі види ставок, як ординар, експрес, система та ланцюжок. У лінії представлені не лише популярні види спорту, а й менш поширені різновиди – керлінг, хокей на траві, крикет. Зробити беттинг ще вигіднішим можна, якщо використовувати промокод Мелбет на сьогодні.

Схожі магазини