Промокоди 1xbet на травень 2022

Нижче представлені 3 актуальних пропозицій

3000 ₴ промокод
Унікальна пропозиція

До 3000 гривень вітального бонусу на депозит із промокодом

Скористайтеся промокодом від podarok61.com при створенні нового облікового запису на 1xbet. Отримайте 100% бонус до 3000 гривень, поповнивши баланс на суму понад 10 гривень.

Спливає 23 червня

1500 € промокод

150 фриспінів та 1500€ бонусу на 4 перші депозити

Зареєструйтесь на сайті 1xbet, поповніть рахунок на суму понад 10€ та отримайте супербонуси! Кожного нового гравця чекає 150 безкоштовних обертань та 1500 €.

Спливає 23 червня

500$ промокод

Отримуйте до 500$ бонусів за серію із 20 невдалих ставок

Унікальна пропозиція від 1xbet для гравців із програшами! За серію з 20 невдалих ставок від 2$ на вас чекає до 500$ бонусів на баланс.

Спливає 23 червня

Промокоди та бонуси в букмекерській конторі 1xBet

🏷️ Купони та промокоди Поширюються регулярно
🐞 Унікальний промокод Є на сторінці
🍀 Бонус за реєстрацію До 3000 грн
🤑 Бездепозитний бонус Не передбачен
🍒 Бонуси з фрібетами За акцією “Ставка без ризику”
⚽ Безкоштовна ставка В рамках поточних акцій
💼 Програма лояльності Бонуси за залучення нових клієнтів
🏆 Максимальний розмір бонусу До 500 USD
⭐ Бонус на день народження Фрібет, розмір якого залежить від активності гравця
☕ Бонус за друга У рамках партнерської програми, розмір бонусу обернено пропорційний розміру виграшу залученого клієнта
🤠 Депозитні бонуси 100% від розміру депозиту за реєстрацію за поточними акціями компанії.
🤖 Бонус за експрес 10% до підсумкового коефіцієнта, 250% у разі виграшу
🎲 Ставка без ризику Фрібет з промокоду

Промокоди 1xBet

За допомогою кодів гравці отримують доступ до всіх акцій та бонусів компанії, у великій кількості зібраних на офіційному сайті. Отримати промокод 1xBet безкоштовно можна на партнерських та дружніх платформах, а також на сайті БК. Також ви можете зайти до “Вітрини промокодів”, де промо-коди видаються в обмін на бали. За умовами акції щодня доступна лише одна така пропозиція.

Способи отримання кодів детально прописані в розділах Акції та Бонуси. Серед основних – поповнення депозиту на певну суму та ставки на спортивні події. Використовувати промокод 1xBet можуть тільки власники облікових записів - для цього введіть код у спеціальне поле в особистому кабінеті, на сторінці бонусу. Промокод на 1 Ікс Бет відкриє доступ до акцій, що проводяться з нагоди знаменної дати, або ж розроблені для залучення нових клієнтів.

Промокод 1xBet

Активація промокоду в 1xBet з podarok61.com

Наш сайт співпрацює з великою кількістю компаній, що пропонують товари та послуги на території країн СНД. Тут ви знайдете промокоди 1хбет на сьогодні безкоштовно. Активувати код дуже легко, якщо дотримуватися інструкції:

 1. Уважно вивчіть умови отримання бонусу та участі в акції на podarok61.com.
 2. Скопіюйте літерно-цифрову комбінацію.
 3. Увійдіть в особистий кабінет, використовуючи логін та пароль.
 4. Відкрийте розділ цікавої для вас акції.
 5. Введіть промокод на 1xBet у поле.
 6. Підтвердьте свою участь у акції.

Гарячі пропозиції компанії обмежені терміном. Усі вони доступні у мобільній версії сайту.

Промокод на фрібет в 1xBet

Фрібет у цій компанії нараховується за результатами участі в акції "Ставка без ризику". Якщо ваша ставка програє, ви отримаєте спеціальний промокод. Умови використання фрібету можна дізнатися в особистому кабінеті, розділ “Перевірка промокоду”. В акції не враховуються бонусні чи авансові кошти, а також застраховані, промокодні чи продані ставки.

Бонуси 1xBet

Усі заохочення від букмекерської контори зібрані у розділі “Бонуси”. Зареєстрованим користувачам доступні наступні подарунки з промокодом для 1хБет:

 • Вітальний подарунок – до 3000 грн.
 • Ставка без ризику - фрібет у розмірі програної ставки.
 • Кешбек від 25 до 30% - залежно від платіжної системи.
 • Промокод на фрібет 1xBet для іменинників розмір залежить від вашої активності.
 • Ставки через сервер на Telegram-каналі.
 • Довірча ставка – аванс до основної суми.
 • Страхування ставки - 100%.
 • Партнерська програма – заробляйте на просуванні продукту та реєстрації нових клієнтів.
 • Вітрина промокодів 1xBet – в обмін на бали.
 • Бонус за серію невдалих ставок – до 500 USD.

Розмір бонусу залежить від активності клієнта.

Бонус Розмір Мінімальний депозит Вейджер Максимальний розмір бонусу
Бонус за реєстрацію 100% 10 UAH х5 3000 UAH
Бонус за 1 депозит 100% + 30 FS 10 EUR x35 300 EUR
Бонус за 2 депозит 50% + 35 FS 15 EUR x35 350 EUR
Бонус за 3 депозит 25% + 40 FS 15 EUR x35 400 EUR
Бонус за 4 депозит 25% + 45 FS 15 EUR x35 450 EUR
Бонус за серію невдалих ставок 500 UAH - За умовами акції 500 UAH
Кешбек 25-30% 145 UAH x10 1626 UAH
Релоад бонус по п'ятницях 100% 1 EUR x3 100 EUR
Релоад бонус по середам 100% 1 EUR x3 100 EUR
Бонус за експрес 10% 1 UAH х0 10%

Бонуси за реєстрацію в 1xBet

Вітальний подарунок доступний громадянам України, Білорусі, Казахстану та Росії. Після реєстрації ви автоматично отримуєте грошовий бонус у розмірі першого вкладеного депозиту. Мінімальним бонусом тут є 10 UAH, а максимальний не перевищує 3000 UAH.

Умови активації та відіграшу в БК 1хБет бонусу за реєстрацію

Вітальний подарунок активується в особистому кабінеті: у налаштуваннях або при поповненні депозиту. Потрібно поставити галочку, даючи згоду на отримання бонусів для спортивних ставок 1xBet із промокодом. Щоб відіграти вітальний подарунок, поставте його у п'ятикратному розмірі на ставках експрес. Кожна зі ставок повинна включати три події щонайменше, кожна з коефіцієнтом від 1.4 і вище.

Бонус 1xBet

Програма лояльності

Компанією заохочується активність у особистому кабінеті, а й його межами. Партнерська програма передбачає монетизацію за просування бренду та залучення нових учасників клієнтом. Промокоди на 1xBet та посилання дозволять заробляти без обмежень. Пройдіть реєстрацію у партнерській програмі та отримайте унікальний ідентифікатор протягом 48 годин.

Відзначимо найбільш значущі переваги партнерської програми:

 • Ексклюзивні бонуси 1хБет;
 • регулярні щотижневі перерахування;
 • промокоди на 1xBet для залучення нових клієнтів;
 • зручний особистий кабінет;
 • індивідуальні пропозиції активних партнерів;
 • Безкоштовна технічна підтримка.

Підключитися до партнерської програми можуть блогери, власники каналів, медійні особи та прості гравці. Використовуйте всі можливості, що не заборонені законом, щоб заробляти на промокодах на 1xBet.

Кешбек в 1хБет

Після реєстрації любителі спортивних ставок можуть скористатися однією з двох пропозицій залежно від платіжної системи.

Кешбек Платіжна система Мінімальна сума поповнення Максимальна виплата

25%

Skrill/Neteller

325 грн

1626 грн

30%

MoneyGo

145 грн

1452 грн

Кешбек від 1xBet – бонус, який нараховується автоматично після активації відповідних опцій в особистому кабінеті. Його необхідно проставити у десятикратному розмірі на ставках типу експрес, причому у кожній має бути від чотирьох подій та більше. Мінімальний коефіцієнт складає 1.40. Сума виграшу доступна до висновку за допомогою тієї ж платіжної системи після виконання всіх умов.

Акція 1xBet

Інші бонуси та акції 1xBet

У відповідному розділі подано актуальні пропозиції від букмекера.

Щаслива п'ятниця 1хБет

Бонус має на увазі подвоєння депозиту від 1 EUR, максимум 100 EUR. В акції беруть участь зареєстровані користувачі, що заповнили всі поля персональної анкети та номер телефону, що верифікували. Щоб подарунок після поповнення на мінімальну суму автоматично потрапив на ваш рахунок, у налаштуваннях необхідно поставити згоду на участь у бонусній програмі букмекера. Щоб відіграти бонус, проставте його у триразовому розмірі протягом 24 годин. У ставці має бути не менше 3 події з мінімальним коефіцієнтом 1.4 кожне.

Середовище – множимо на два.

Гроші на депозит для клієнтів, які взяли участь у Щасливій п'ятниці та скористалися бонусом цієї акції. Учаснику слід зробити 5 ставок на будь-які спортивні події з коефіцієнтом від 1.4 на суму п'ятничного бонусу у понеділок та вівторок. У середу поповніть депозит на суму до 100 євро. Бонус автоматично надійде на ваш обліковий запис, якщо ви не виводили отриманий у п'ятницю подарунок на банківську картку та не маєте інших активних бонусів. Умови конвертації — такі самі, що й у Щасливій п'ятниці.

TV-BET ставка експрес

Від 1000 до 5000 балів п'ятьом переможцям. Робіть ставки експрес у розділі ТБ гри. Кількість подій у ставці ви визначаєте самі. Але чим їх більше і чим вища сума парі, тим вищі шанси на перемогу. Учасники прагнуть набрати якнайбільше балів, які нараховуються за схемою: число подій х підсумковий коефіцієнт плюс сума ставки, розділена на сто. Мінімальна сума ставки – 36 грн.

Експрес дня

Щодня компанія вибирає з 1000 спортивних подій найкращі та надійні, поєднуючи їх у кілька експресів у Лінії та Лайві. Бонусні та авансові гроші, а також криптовалюта не допускаються до ставок. Зміни у складі подій не дозволені. Авторизуйтесь на сайті, після чого зайдіть у розділи Лінія та Лайв. Виберіть експрес дня. У разі перемоги коефіцієнт ставки зростає на 10%.

Великий Шолом

У БК 1xBet регулярно проводяться турніри із промокодом в Україні. Розігруються цінні призи, включаючи навушники, айфони, смартфони та навіть автомобіль. Робіть ставки на запропоновані події, отримуйте квитки та перемагайте. Розігруються номери квитків, які ви отримуєте за ставки. Чим вища ставка, тим більше квитків ви отримуєте. Чим більше квитків, тим вищі шанси стати улюбленцем удачі. Зареєструйтесь (авторизуйтесь) на сайті та підтвердіть свою згоду брати участь в акціях компанії.

Крім того, на активних користувачів очікують інші акції: Золотий Перстень, Live is love, Забий у дев'ятку, Битва експресів, Ставка на нічию, ТОТО, HYPER бонус та інші. На жаль, ви не отримаєте за промокодом 1xBet бездепозитний бонус, оскільки ця винагорода передбачена лише для любителів ігрових автоматів.

Популярні запитання та відповіді

ᐈ Як отримати бонус або промокод на один Ікс Бет?

Промо-коди зібрані у “Вітрині промокодів” на сайті букмекера. Їх можна отримати в обмін на бали. Бали видаються за ставки. Промокод 1xBet під час реєстрації доступний безкоштовно на партнерських платформах, включаючи наш портал.

ᐈ Як я можу отримати фрібет у БК 1xBet за промокодом?

На регулярній основі безкоштовні ставки нараховуються гравцям у разі невдалих прогнозів. Вони видаються у вигляді промокодів. Також фрібет можна отримати як бонус за участь у поточній тимчасовій акції. Щоб перевірити його наявність, зайдіть до розділу "Перевірка промокодів" - він знаходиться в особистому кабінеті користувача.

ᐈ Як зробити ставку на Один Ікс Бет?

Створіть обліковий запис, після чого внесіть гроші в БК 1xBet - промокод при реєстрації доступний на нашому порталі. До ваших послуг понад 1000 подій – спортивних, культурних та політичних. В особистому кабінеті виберіть подію, відповідний коефіцієнт та зробіть ставку.

ᐈ Що означає "Вигляд ставки не відповідає умові бонусу"?

Бонус диктує свої умови, зокрема вид ставки. Враховується кількість подій, коефіцієнт та сума поставлених грошей. Промокоди для 1xBet вносять до умов свої корективи. Можливо, один або кілька цих пунктів не були дотримані. Уважно читайте правила перед тим, як робити ставки.

ᐈ Що таке бонусний рахунок у БК 1xBet?

Усі зареєстровані клієнти БК мають бонусний рахунок. На нього зараховуються бонуси, отримані у межах акцій, а також бали програми лояльності. Перші можна конвертувати у реальні гроші та вивести на карту. А другі – обмінювати у магазині промокодів на купони.

ᐈ Як користуватися БК 1хБет бонусним рахунком?

Щоб на бонусний рахунок було зараховано бонусні гроші, необхідно взяти участь в одній з акцій букмекера. Потім подаровані кошти потрібно відіграти згідно з умовами вейджера. А ось бонусні бали можна отримати в рамках програми лояльності за виконання міні-завдань та участь у спеціальних акціях.

ᐈ Як відіграти в букмекерській конторі 1xBet фрібет?

На суму фрібету потрібно зробити ставку, що відповідає кваліфікаційним вимогам. При цьому також важливо дотримуватися умов вейджера. Виграш, отриманий із безкоштовної ставки, зараховується на основний баланс і стає доступним висновку.

Букмекер розпочав роботу у Брянську у 2007 році. Він не обмежується спортивними ставками: наприклад, ви можете укласти парі на те, коли об'єднаються обидві Кореї. Промокоди 1xBet залучають до гри широкі верстви населення. До послуг користувачів понад тисячу подій спортивного, культурного та політичного життя.

Букмекерська контора працює у країнах СНД, Східної Європи та навіть у Мексиці. 1xBet – неодноразовий володар премії SBC Awards, спонсор футбольних клубів та телесеріалів.

Схожі магазини